Сумка виготовлена із соломки
Сумка має один відділ і 3 кишені, одна з яких на блискавці
Довжина ременя 118 см
Розмір сумки 29*22 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Солома |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Оздоблення та прикраси | Китиці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Тип сумки | Торба |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Мішечок |
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴






