Сумка виготовлена зі штучної шкіри, закривається на блискавку та кнопку Продається зі скидкою, є невеликий дефект, см фото
Сумка має два відділи та 3 кишені, ззаду сумки є кишеня на блискавці
Максимальна довжина ременя 135 см
Розмір сумки 25*26*8 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴





