Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, закривається на блискавку
Усередині один відділ і кишеня на блискавці
На фасаді та ззаду рюкзака є кишеня на блискавці та 2 бічні кишені
Розмір рюкзака 22*28*11,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 11.5 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній, Бічні |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴





