Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ, на фасаді кишеня на блискавці
Розмір 20*25*9 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 9 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴





