Рюкзак виготовлений із котону, затягується на мотузочку та застібається на копку
Рюкзак має один відділ, є дві бічні кишені на кнопках
Розмір 30*38*13,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Синій |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴









