Сумка зроблена з штучної шкіри, закривається на кнопку
Сумка має один відділ. Довжина ланцюга 115 см
Розмір сумки 22,5*16 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Пудровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴







