Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на кнопку Продається зі скидкою, є маленький дефект на дні сумки, см фото
Сумка має два відділи, перегородку на блискавці та кишеню
Довжина ременя 110 см
Розмір сумки 22*15*5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 455 ₴





