Сумка виготовлена зі штучної шкіри, закривається на блискавку Продається зі знижкою, є дефект, майже не видно, див. фото
Сумка має один відділ і 3 кишені Довжина ременя 130 см
Розмір сумки 21*14*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний, Відділення для дрібних грошей |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴





