Сумка виготовлена з штучної шкіри, застібається на блискавку
Усередині сумки одне відділ Є кишеня на блискавці на фасаді сумки
Довжина ременів 39 см ремені регулюються
Розмір сумки 31*17 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 390 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Паєтки |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бананка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴






