Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на замок
Розмір сумки 24*15*7,5 см Довжина ременя 130 см
Усередині один відділ і кишеня на блискавці

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴







