Сумка виготовлена з штучної шкіри, застібається на замок В комплекті ремінь 112 см
Сумка має один відділ, всередині одна кишеня
Розмір сумки 23*17,5*6,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1120 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 805 ₴





