Сумка виготовлена з штучної шкіри, застібається на блискавку і кнопки. В комплекті ремінь 120 см
Сумка має один відділ, є кишеня на блискавці
Розмір сумки 22*19 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴





