Сумка виготовлена із силікону, застібається на блискавку
В комплекті ремінь 135 см і дві змінні ручки на кнопках завдовжки 50 см
Сумка має один відділ, всередині кишеня на блискавці, на фасаді кишеня на блискавці
Розмір сумки 34*22*7 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 220 мм |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Візерунки і принти | Написи |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


