Матеріал екологічна шкіра Довжина ременя 130 см
Сумка має один відділ і кишеню
Довжина 20 см Висота 14,5 см
Продається зі скидкою, є невеликою залом, см фото

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 145 мм |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴






