Тканина: мікрофібра
Наповнювач: поліефірне термоволокно
Кріплення: кутові фіксатори
Виробник: Україна
Розмір:
80х200
90x200
120x200
140x200
160x200
180x200
200x200
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Розмір | 80x200 |
| Тип | Наматрацник |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 80 см |
| Основні атрибути | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴





