Постільна білизна бязь Голд
Виробник: Україна.
Розмір: Дитячий/Ліжечко
Склад: Бязь Голд, 92% бавовна, 8% поліестер.
Щільність: 125 (г/м2).
наволочка 50/50
підковдра 145/110
простирадло 145/110
🎲Перешив наволочок + 25 грн🎲
🎲Простирадло на резинці + 100 грн🎲
🎲Збільшене простирадло 220х240 - 75грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип тканини | Бязь |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Підлога | Унісекс |
| Тип | Комплект білизни |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 92 % |
| Поліестер | 8 % |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 145 см |
| Ширина простирадла | 110 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 145 см |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність | 125 |
| Розміри наявні | 145*110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴


