Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку та кнопку Продається зі знижкою, є дефект всередині карману, дивіться фото
Рюкзак має один відділ і 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді рюкзака та ззаду кишеня на блискавці, 2 бічні кишені
Розмір 28*36*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Задній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴











