Сумка виготовлена зі штучної шкіри, закривається на кнопку Продається зі скидкою, є невеликі подряпини, майже не видно, див фото
Усередині сумки один відділ і кишеня
Довжина ланцюжка 120 см
Розмір сумки 25*12*3,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний |
| Оздоблення та прикраси | Стрази |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴







