Зимова тепла хутряна постільна білизна Євро розміру "Кролик" прикрасить Вашу спальню, зробивши її інтер'єр насиченішою й багатшою. М'яке, тепле та приємне на дотик зігріє Вас у холодну пору року. З лицьового боку підковдра та наволочки зі стриженого хутра, що імітує хутро кролика, а виворітна сторона та простирадло з велюру. Така постільна білизна цінується своєю високою зносостійкістю. Цей матеріал легко відпирається. У процесі експлуатації велюр витримує велику кількість прань, не втрачає свій початковий зовнішній вигляд.
Матеріал: штучне хутро.
Розмір підковдри: 200х230 см.
Розмір простирадла: 250х260 см.
Розмір наволочок (2 шт.): 50х70 см.
Країна-виробник Туреччина.
У наявності різні кольори.
🔸Підковдра — Покривало можна використовувати як плед, воно дуже м'яке та приємне на дотик, його фактура схожа на шерсті шатшилки або кролика, ворс щільний і пухнастий
🔸 Хутро штучне, тому воно безпечне для двох та алергіків
🔸Підковдра — Покривало двошарове, прошите периметром, зі зворотного боку тканина гладка без декра
🔸 Виріб можна прати в пральній машинці за температури 30 °C, не вимагає прасування.
❌ Після прання ворс не линяє
~ ~ Упаковано в сумку, таке покривало/плед не соромно подарувати для близьких тобі людей
❗️Вага 5.600
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Велюр |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 230 см |
| Ширина простирадла | 200 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 260 см |
| Ширина підковдри | 250 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Користувацькі | |
| Матеріал | Хутро кролик |
- Ціна: 2 880 ₴


