Сумка виготовлена з плащової тканини, застібається на блискавку
Сумка має один відділ, на фасаді кишеня на блискавці
Довжина ручок 50 см у комплекті ремінь завдовжки 110 см
Розмір сумки 52*32*23 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Текстиль |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Ширина | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 520 см |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Довжина ручок | 500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 1 основна кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки та принти | Написи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴










