Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на замок
Сумка має два відділи та перегородку на змійці
Ремінь-ланцюжок завдовжки 113 см
Розмір сумки 21*13,5*9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515 ₴





