Рюкзак виготовлений із текстилю
Рюкзак має два відділи на блискавках і 1 кишеню
На фасаді кишеня на блискавці та 2 бічні кишені
У комплекті гаманець діаметром 12 см
Розмір рюкзака 29*41*12,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 29 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴





