Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на кнопки
Сумка має два відділи та 2 кишені, одна з яких на блискавці
Ремінь-ланцюжок завдовжки 124 см довжина ручки 24 см
Розмір сумки 25*18*7,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1240 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 2 основних, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴




