Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на кнопку
Сумка має два відділи на блискавках і 3 кишені
На фасаді сумки є кишеня без застібки
Довжина регульованого ременя 138 см
Розмір сумки 19*14*5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1380 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки, Потайна кишеня на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴




