Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на замок
Сумка має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
Ремінь-ланцюжок завдовжки 128 см
Розмір сумки 23*15,5*6 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1280 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴






