Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді 2 кишені на блискавці та ззаду сумки кишеня на блискавці
Довжина регульованої ручки 60 см
Розмір сумки 34*35*12,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴






