Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді 2 кишені на блискавці та ззаду сумки кишеня на блискавці
Довжина регульованої ручки 60 см
Розмір сумки 33*32*12,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 320 мм |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина ручок | 600 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 125 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765 ₴






