Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і кишеню
У комплекті регульований ремінь і ланцюжок
Довжина ременя 128 см довжина ручки 39 см довжина ланцюжка 45 см
Розмір сумки 25х15х6,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1280 мм |
| Довжина ручок | 390 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴






