Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді кишеня на блискавці
У комплекті регульований ремінь і ключниця
Довжина ременя 127 см
Діаметр ключниці 9,5 см
Розмір сумки 23*16*6,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Відділення | 1 основний, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 230 мм |
| Довжина плечового ременя | 1270 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴






