Сумка виготовлена з натуральної шкіри, застібається на блискавку
Усередині сумки 2 відділу, перегородка на блискавці, два відкритих кишень і кишеня на блискавці
На фасаді дві кишені на блискавці, зі зворотного боку сумки кишеня на блискавці. У комплекті ремінь 128 см
Висота ручок 14 см
Розмір сумки 33*30*10,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, 2 основних, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1280 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 795 ₴



