Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на кнопки
Сумка має два відділи, перегородку на блискавці та 1 кишеню
На фасаді є відкрита кишеня
До комплекту входять 2 ремені довжина регульованого ременя 120 см довжина другого ременя 98 см
Розмір сумки 19*15*7.5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Зовнішня кишеня без застібки, 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴






