Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і 2 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді рюкзака 1 кишеня на блискавці й 1 кишеня на кнопці, 2 бічні кишені
Розмір 20,5*24*10,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 24 см |
| Глибина | 10.5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Кишені | Бічні ⁇ Фронтальний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Підлога | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Візерунки та принти | Персонаж мультфільмів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴







