Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і кишеню на змійці
На фасаді рюкзака кишеня на змійці
Розмір 27*35*9,5 см

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 35 см |
| Глибина | 9.5 см |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 27 см |
| Тип | Рюкзак |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки та принти | Малюнок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴






