Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку та замок
Сумка має два відділи
Довжина ременя 130 см
Розмір сумки 25*16*5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Відділення | 2 основних |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴






