Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на кнопки
Сумка має два відділи на блискавці, 3 кишені, одна з яких на блискавці
Ззаду сумки є кишеня на блискавці
Довжина регульованого ременя 135 см
Розмір сумки 20*20,5*7,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴








