Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Сумка має два відділи, перегородку на блискавці та 3 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді та ззаду сумки є кишеня на блискавці
Сумка має 2 ручки довжина ручки 48 см
Розмір сумки 35*24*11,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина ручок | 480 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Оздоблення та прикраси | Китиці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴





