Рюкзак виготовлений із прогумованої плащової тканини, застібається на блискавку
Рюкзак має один великий відділ і відділ на фасаді на блискавці. Також є бічна кишеня
Розмір 31*21*9,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 31 см |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Вікова група | Доросла |
| Глибина | 9.5 см |
| Кишені | Бічні |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Тканина |
| Стан | Новий |
| Стать | Жіноча |
| Тип | Міський |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴





