Рюкзак виготовлений з екологічного хутра, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ
Довжина ланцюжка 105 см
Розмір 19*22*5 см

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 19 см |
| Глибина | 5 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴






