Сумка виготовлена зі штучної шкіри, закривається на блискавку та кнопки
Усередині сумки один відділ і кишеня
У комплекті 2 ремені завдовжки 70 см і 145 см
Розмір сумки 23,5*13*5,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 130 мм |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 235 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴






