Рюкзак виготовлений з натуральної шкіри, закривається на блискавку. Можна носити на плечі на широкому ременi. Усередині є основне та додаткове відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці та кишеня на блискавці. Зовні рюкзака на фасаді та зворотному боці розташовані кишені на блискавках. На торцях рюкзака є невеликі відкриті кишені. Плечові лямки регулюються за довжиною. Довжина ременя 70 см
Розмір рюкзака 25*31*9 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 9 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній, Бічні |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 995 ₴







