Рюкзак виготовлений з натуральної шкіри, закривається на блискавку. Можна носити на плечі на регульованому ременi. Усередині є основне та додаткове відділення, розділене кишенею-перегородкою на блискавці, подвійна відкрита кишеня та кишеня на блискавці. Зовні рюкзака на фасаді та зворотному боці розташовані кишені на блискавках. Плечові лямки регулюються по довжині
Розмір рюкзака 26*29*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 695 ₴







