Рюкзак виготовлений із котону, закривається на блискавку
Рюкзак має один відділ і кишеню на блискавці. На фасаді велика кишеня на блискавці, є дві бічні кишені
Розмір 26*33*13,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Кишені | Бічні |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴








