Рюкзак виготовлений з текстилю
Рюкзак має два відділи на блискавиці і кишеню, на фасаді кишеня на блискавцi і двi бічні кишені
Розмір 42*28*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 12 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Тварини |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 28 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴





