Сумка виготовлена з пластику, застібається на замок
Сумка має один відділ
У комплекті ланцюжка з перлини довжиною 110 см
Розмір сумки 18*11* 4 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Довжина плечового ременя | 1100 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Пластмаса |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴







