Сумка виготовлена із соломки, застібається на кнопку
Сумка має один відділ і 1 кишеню на змійці
Максимальна довжина регульованого ременя 125 см
Розмір сумки 26*19 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Солома |
| Відділення | Відділення для телефону, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Кнопки |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴





