Сумка виготовлена з пластику, застібається на замок
Сумка має один відділ
У комплекті ланцюжок завдовжки 115 см
Розмір сумки 16*16*6 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Пластмаса |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴





