Сумка виготовлена з пластику та штучної шкіри, застібається на замок
Сумка має один відділ. У комплекті хустинок і ланцюгів
Довжина ланцюга 115 см
Розмір сумки 20*11*7 см
Продається зі знижкою, є дефект на дні, дивіться фото

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 110 мм |
| Відділення | 1 основний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 1150 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластмаса |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Замок |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴






