Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку Продається зі знижкою, є маленький дефект, майже не видно, див. фото
Сумка має один відділ та 3 кишені, одна з яких на блискавці. Позаду сумки є кишеня на блискавці
Максимальна довжина регульованого ременя 120 см
Розмір сумки 25*15*12 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴






