Сумка виготовлена зі штучної шкіри, застібається на блискавку та кнопку
Сумка має два відділи та 3 кишені, одна з яких на блискавці. Ззаду сумки є кишеня на блискавці.
Максимальна довжина ременя 140 см
Розмір сумки 26*28*9 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1400 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴




