Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, закривається на блискавку
Рюкзак має один відділ і кишеню, 2 бічних кишені і ззаду кишеня на блискавці
Розмір 26*37*11,5 см
LED-підсвічування, що працює на батарейках

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 37 см |
| Глибина | 11.5 см |
| Кишені | Фронтальний, Задній, Бічні |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Космос |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴








